קופסא מהספרים היא קופסת הפתעות חודשית המזמינה את ילדכם לעוף בדמיון ו... "לצאת מהקופסא".
מתנה מיוחדת לילדים המיוחדים שלכם, המפתיעה ומרגשת בכל חודש מחדש...

בכל חודש תגיע אליכם עד הבית קופסא מהודרת עם הספרים הכי איכותיים שאספתי עבורכם,
יחד עם משחק תואם לסיפורים ולדמויות בספרים או בובה.
ערכת אמנות ליצירה, בצירוף טיפים והמלצות שלי לשיח, משחק ופעילות משותפת שלכם עם ילדכם.

מארז קסום שהוא הרבה יותר מקופסא עם חפצים...

נשמע מהמם, רוצה להזמין!איך זה עובד

בוחרים מסלול

בחרו מסלול שהכי מתאים לכם, החל מקופסא חד פעמית, מנוי ל- 6 חודשים או שנה.
רוצים לתת מתנה ? גם זה אפשרי! ו... את היתר השאירו לי.

נרשמים

הירשמו ובחרו את הקופסא המתאימה לכם, סמנו גיל הילדים וספרו לי מה הם אוהבים

קוראים ומשפיעים 

בכל רכישת מנוי, אנחנו ב"חלום ילדות", נתרום ספר למחלקת ילדים באחד מבתי החולים ברחבי הארץ ונשמח את הילדים השוהים תקופות ממושכות. ילדכם יקבל אות מאתנו, "קראתי – השפעתי!" – התרגשות מובטחת!


להזמנת מארז אליכם הביתה


למה קופסא מהספרים

להתרגש

"ספר הוא מתנה שאפשר לפתוח שוב ושוב" אמר תומס גריסון ו"קופסא מהספרים" היא הדובדבן שבקצפת, כי מה יותר כייף מלקבל בכל חודש הפתעה בדואר.


לדמיין

אלברט איינשטיין אמר ש"אם נרצה ילדים יצירתיים, חשוב שנקריא להם אגדות וסיפורים". הקריאה מאפשרת לדמיין ואח"כ ליצור עולמות וסיפורים. כל אחד משלו ולעצמו. בדיוק בשל כך המצאתי את "קופסא מהספרים". כי, "מהו ספר אם לא מסע בארץ הדמיון…"


הכי טוב

כשנשאל הסופר הרוסי גורקי כיצד יש לכתוב ספר לילדים, ענה: "בדיוק כמו למבוגרים, רק יותר טוב"... – מדויק! בחנות יש מלא ספרים, אז איך נדע לבחור את הספר הנכון והמתאים ביותר לילד שלנו? עם "קופסא מהספרים" אני מסייעת לכם ליצור את ספריית הילדים החלומית עבור ילדכם.ליצור

"גיליתי שבעזרת צבעים וצורות אני יכולה לומר דברים שאי אפשר לומר בדרכים אחרות - דברים שאין לי מילים בשבילם" - ג'ורג'יה אוקיף.
ב"קופסא מהספרים", תמצאו חומרי יצירה ומגוון רעיונות לפעילויות מתוך עולם הסיפורים שיאפשרו לכל הורה וילד, לפתוח יחד דלת אל עולם הדמיון והקסם שספרים.


לבלות ביחד

אם יש משהו אחד שאסור לוותר עליו בחוויה המשפחתית של גידול הילדים (שגדלים כל כך מהר!!), זה בהחלט הזמן הקסום, בו ההורה מניח את הטלפון בצד, משיל מעצמו את טרדות היום ומתמסר לביחד הזה שאין לו תחליף. והאמינו לי, ילדים יודעים לזהות התמסרות כזו וצומחים ממנה עוד ועוד. זכרו, 20 הדקות בהם אנו מקריאים ספר לילדנו הם 20 הדקות הכי קסומות של היום!

להשפיע

קראתי – השפעתי! בכל רכישת מנוי של "קופסא מהספרים", אנחנו ב"חלום ילדות", נתרום ספר למחלקת ילדים באחד מבתי החולים ברחבי הארץ ונשמח את הילדים השוהים תקופות ממושכות. ילדכם יקבל אות מאתנו, "קראתי – השפעתי!" – התרגשות מובטחת!
קראו עוד..רוצה להזמין >>